De Tijd/1889/Nummer 2688/Te Maastricht
Uiterlijk
| ‘Te Maastricht is gisteren het 9jarig zoontje van den verver S. onder een vrachtkar geraakt […]’ door een anonieme schrijver |
| Afkomstig uit De Tijd, 12 april 1889, [eerste blad], [p. 2]. Publiek domein. |
[ eerste blad, 2 ]Te Maastricht is gisteren het 9jarig zoontje van den verver S. onder een vrachtkar geraakt en heden-nacht aan de bekomen kneuzingen overleden.
— De stoker van een der locaal-treinen had gisteren-avond bij aankomst van den vóórlaatsten trein van Ruurlo de onvoorzichtigheid, nabij het station te Deutichem, vóórdat de trein stilstond, van de locomotief te springen. Zijn jas bleef haken, zoodat hij viel, en de wielen van den voorsten wagen hem over het linker been gingen, hetwelk boven den enkel geheel verbrijzeld werd. De gekwetste is naar het St. Elisabeths-Gasthuis te Arnhem overgebracht.