[ 2 ]GENEVE den 18 Januarij. De Heer Eynard heeft onlangs de gelukkige en gewigtige tijdingen bij hem uit Napoli van den 12—18 December ontvangen, publiek gemaakt;
„De Kolonel van Heideck, was den 5 December te Napoli binnengeloopen, tegelijk met een Amerikaansch fregat. De Turken zijn te land in Oost-Griekenland geslagen en genoodzaakt geworden het beleg van Athene op te breken. De Egyptische vloot, door welker midde hij gestevend was, heeft niets dan leeftogt, en geene troepen voor Ibrahim aan boord. De Grieken zijn opgeruimd en vol hoop; de plaats ter vereeniging voor de Nationale vergadering is nog niet bepaald. De Admiraal Miaulis, heeft het bevel over het fregat op zich genomen en bevindt zich reeds aan boord.
Karaiscaki heeft met 200 man, Mussian-Bey, Kiane van Romelie, ingehaald en 1300 barbaren aan de schimmen van Missolunghi ten offer gebragt. Eene rijke buit aan wapenen en bagage, is de ontkomene uit die plaats (welke het grootste gedeelte van het korps van Karaiscaki uitmaken en niets overgehouden hebben) ten deel gevallen: die Veldoverste heeft aanhoudend voorspoed. De expeditie van Coletti belooft eene gelukkige uitkomst. Zeven schepen met leeftogt, zijn te Napoli aangekomen.